Akcesoria dla kucharzy i smakoszy

Akcesoria dla kucharzy i smakoszy

22-05-2020

Są takie rzeczy, które po prostu powinny być w każdej kuchni. Bez nich gorzej się gotuje, zostawia więcej bałaganu lub szuka tymczasowych rozwiązań. Przedstawiamy – naszym zdaniem – niezbędne dodatki dla tych, dla których kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem. 

Ostre ostrza  

Każdy szanujący się szef kuchni, posiada swój ulubiony nóż. Jeśli dużo gotujemy, warto mieć właśnie taki zestaw, który będzie nam odpowiadał zarówno jakością jak i wyglądem. Nasze noże stylizowane na damasceńskie spełniają oba te kryteria. Wykonane są ze stali nierdzewnej – dostępne w kilku różnych rozmiarach. 

Danie na wynos 

Odwieczny problem z brakiem możliwości podgrzania jedzenie w pracy lub szkole można rozwiązać naprawdę bardzo łatwo… Wystarczy zaopatrzyć się w pudełko (tak zwany lunch-box) czy torbę, która dzięki specjalnej termicznej osłonie dłużej utrzymuje ciepło. To może być też świetne rozwiązanie na wiosenne pikniki czy dłuższe wycieczki. 

Okruszki pod kontrolą  

Nikt chyba nie przepada za sprzątaniem stołu po posiłku. Jeśli jednak będziemy pamiętali o matach stołowych pod talerzami, możemy uniknąć takich zabrudzeń i zaoszczędzić sobie czas bo wycieranie stołu nie będzie konieczne. Maty są, jak zawsze, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i wzorach. Wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie.