Back to school

Back to school

14-08-2022

Wakacje trwają w najlepsze – zatem to dokonały czas na przygotowanie uczniów na nadchodzący rok szkolny. Unikniemy stresujących wrześniowych zakupów na ostatnią chwilę, kolejek czy dłuższego oczekiwania na kuriera. Książki, zeszyty, przybory do pisania i malowania – bez tego jak wiadomo ani rusz. My natomiast zwracamy uwagę na organizację przyjaznej przestrzeni do nauki i odpoczynku! Zaczynamy!

Odpowiednie oświetlenie

Jedną z naszych propozycji jest multifunkcjonalna lampka biurkowa z ładowarką indukcyjną. Obracana część umożliwi dopasowanie kąta nachylenia do potrzeb ucznia, a możliwość dostosowania barwy i jasności światła zapewni optymalne oświetlenie. To prawdziwa gratka dla miłośników gadżetów – podstawę lampki wykorzystaj do naładowania telefonu oraz uporządkowania przyborów do pisania! Wygodnie i prosto, prawda?

Odpowiednia organizacja

Tak – uwielbiamy dobrze zorganizowaną przestrzeń, dlatego na słowo „organizer” dostajemy … gęsiej skórki :). Wśród wielości posiadanych dodatków, akcesoriów szkolnych jak długopisy etc. istotnym elementem jest ich uporządkowanie. Zatem … organizery! Wykonane z filcu będą doskonale prezentować się (nie tylko) na biurkowej przestrzeni. Większy możesz wykorzystać na albumy, pamiętnik czy zeszyty, które chcesz mieć pod ręką. Mniejsze natomiast, możesz przeznaczyć na długopisy, flamastry czy inne akcesoria biurowo – szkolne. Kolejną zaletą naszych organizerów jest to, że doskonale odnajdują się w każdej przestrzeni – np. w łazience! Odżywki, lakiery do paznokci, szampony – i wszystko uporządkowane pod ręką!

Przy organizacji szkolnej przestrzeni, nie należy zapominać również o macie ochronnej pod biurko. Prosty dodatek, który zapobiegnie rysowaniu podłogi, czy wytarciu wykładziny na skutek przesuwania się fotela lub krzesła. Doskonała na panele czy podłogi drewniane!