Funkcjonalność & design w łazience – duet idealny/
Funkcjonalność & design w łazience – duet idealny
06-09-2020

Łazienka to przestrzeń zajmująca niezwykle ważne miejsce w naszych domach i mieszkaniach. Spędzamy w niej znaczną część dnia dbając o higienę, wygląd, wykonując makijaż czy też szukając wieczornego ukojenia przed snem. Dlatego niezwykle istotne jest urządzenie łazienki w taki sposób aby łączyła w sobie funkcjonalność, wygodę użytkowania nie zapominając o walorach estetycznych.

WIĘCEJ >
Lipcowa kuchnia Smukee/
Lipcowa kuchnia Smukee
24-07-2020

Kto nie lubi latem zjeść lodów i napić się czegoś orzeźwiającego? Na te letnie zachcianki przygotowaliśmy wspaniały zestaw – foremki, butelka z wyciskaczem lub łyżka do lodów. Do wyboru są formy do lodów – idealne do zabawy i eksperymentów w kuchni z dziećmi, lub formy do kostek lodu – zachęcamy do zrobienia smakowych kostek np. z soku z cytryny.

WIĘCEJ >
Dodatki do każdej kuchni/
Dodatki do każdej kuchni
17-07-2020

Wszyscy mamy go w naszych kuchniach. Korzystamy z niego codziennie. Spoglądamy na niego całkiem często. Mowa oczywiście o czajniku. Dlatego też naszym zdaniem warto zadbać o to, by był dobrej jakości i cieszył nasze oko. Nasz czajnik ze stali nierdzewnej przypomina dawne sprzęty kuchenne – śmiało możemy powiedzieć, że jest w stylu vintage!

WIĘCEJ >