Botaniczne mieszkanie

Botaniczne mieszkanie

14-02-2020

Zieleń to relaksujący kolor wprowadzający dużo harmonii do przestrzeni. Z kolei motywy botaniczne od wielu sezonów są bardzo modne i idealnie komponują się z minimalistycznymi wnętrzami. Nasze propozycje takie właśnie są – nawiązują do natury, ale są bardzo delikatne. 

Energetyczna pościel

Nasze pościelowe propozycje w tym miesiącu nawiązują już do wiosennych motywów. W końcu nic tak nie cieszy jak ładny wzór albo kolor. Większość z nas utrzymuje sypialnię w stonowanych kolorach, jako że jest to pokój dedykowany wypoczynkowi. Dlatego też pościel w botaniczne wzory może dodać temu wnętrzu ciekawego charakteru. 

Urocze pudełka

Ładne i praktyczne? Takie z pewnością są nasze pudełka. Sprawdzą się właściwie w każdym pomieszczeniu. W sypialni będą świetnie służyły do przechowania na przykład biżuterii i niedużych akcesoriów. W łazience – do kosmetyków do makijażu. W salonie mogą stanowić skrytkę na różne papiery czy drobiazgi, których często używamy ale nie chcemy mieć ich na wierzchu w reprezentacyjnym pokoju głównym. Mają śliczne, liściaste i kwieciste wzory. Są naprawdę urocze!

Las w szkle

Kawałek lasu w mieszkaniu… Kto o tym nigdy nie marzył? Nasz las w szkle jest prosty do wyhodowania, a jego utrzymanie nie wymaga wielkiej wiedzy z zakresu botaniki. Efekt naprawdę robi wrażenie! Taki słój będzie wyglądał przepięknie zarówno na jakimś drewnianym meblu jak i po prostu na ziemi. Wpatrywanie się w ten mały świat zieleni zamknięty w szkle może być bardzo wyciszające, dlatego idealnym pomysłem jest umieszczenie go w strefie relaksu naszego mieszkania.