Coś na słodko? Czemu nie!

Coś na słodko? Czemu nie!

21-08-2022

Pastelowo, różowo, cukierkowo! Lubicie takie wnętrza? Dzisiaj przedstawiamy Wam iście urocze dodatki do jadalni, które nie tylko ucieszą oko domowników i gości, ale z pewnością osłodzą wnętrza Waszych czterech kątów!

(Nie tylko) słodkie śniadanie

Powiedzmy sobie szczerze – kubków, talerzyków i miseczek w kuchni nigdy za wiele! Któż z nas nie lubi poranków z aromatyczną kawą bądź herbatą podaną w uroczym kubku np.  z dekoracja imitującą lukier wypitej na tarasie, balkonie czy ogrodzie. Do kubka można dobrać również miseczkę, w której poranna owsianka z dodatkiem ulubionych owoców będzie smakować wyśmienicie. Taki komplet możesz również wykorzystać do podania owoców czy słodkości na urodzinowym przyjęciu (nie tylko najmłodszych). Do tego obrus w grochy i wyśmienite party gotowe!

Czas na podwieczorek

Stylowe deski czy patery doskonale sprawdzą się na podczas rodzinnych uroczystości, spotkań ze znajomymi lub domowego podwieczorku. Jak wiadomo, nawet najprostsze potrawy podane w odpowiedniej oprawie smakują … wyborniej! A nic tak nie wyeksponuje Twoich ulubionych ciast, przekąsek jak podanie ich na eleganckiej szklanej paterze lub desce w obłędnych kolorach i wzorach. Coś o tym wiemy!