Czas na aranżację okien

Czas na aranżację okien

08-11-2021

Okna tworzą niezwykle istotny element wystroju wnętrza. To one wpuszczają pierwsze promienie słoneczne o poranku i jednym słowem … otwierają przestrzeń tworząc ją przestronną, przyjemną i po prostu wygodną w mieszkaniu. Dlatego też tak ważną kwestią jest odpowiednie dopasowanie dodatków, jak firany i zasłony.

Delikatna … jak chmurka

Lekka firana wykonana z materiału wysokiej jakości z delikatnym połyskiem i pomponami, doda z pewnością każdemu wnętrzu elegancji i wyjątkowego wyglądu. Przy wyborze odpowiedniej firany, zwróć również uwagę na możliwość łatwego zawieszenia, np. dzięki metalowym i designerskim metalowym kółkom. Taka firana z pewnością będzie efektowną i praktyczną ozdobą Waszego okna. Spójrzcie tylko, jak doskonale się układa …

Nastrojowo

Jednym ze sposobów wniesienia elegancji, jak i subtelnego i nastrojowego zaciemnienia wnętrza są oczywiście zasłony. Nie tylko zapewnią prywatność, ale również nadadzą przestrzeni wyrazu. Pamiętaj również o swojej wygodzie i komforcie. Istotnym jest, iż zasłony na metalowych kółkach są niezwykle proste do założenia na karniszu rurkowym i nie wymagają czasochłonnego upinania. Jeśli zatem nie możesz zdecydować się na jeden kolor, wybierz swobodnie kilka i zmieniaj je według swoich potrzeb w kilka minut, tworząc tym samym nowe oblicze swojego wnętrza.