Czas na lunch

Czas na lunch

05-07-2021

Regularne spożywanie posiłków to podstawa zdrowej diety. Istotne jest oczywiście, co spożywamy, ale również jak często. Dlatego, aby nie wpaść w pułapkę niezdrowego odchudzania (i jedzenia absolutnie wszystkiego w godzinach wieczornych … tak wiemy również coś o tym) pomyśl o regularności spożywania posiłków i po prostu zabieraniu pożywienia ze sobą … do pracy… do szkoły czy na wakacyjne wycieczki. Potrzeba wyłącznie kilka pojemników … Do dzieła!

Sprytne (nie tylko) przechowywanie

Jeden pojemnik? A może cały zestaw? Jeden na sałatkę, drugi na przekąski… a trzeci? Sam wybierz! Doskonały również do zabrania lunchu, który później bez przekładania (czyli bez problemu) odgrzejesz w mikrofalówce. Nie musisz obawiać się o przewożenie – pojemniki są lekkie, natomiast zatrzaski umieszczone w pokrywach gwarantują szczelność. A jakże miło zjeść zdrowy posiłek w ciągu dnia, np. ze znajomymi z pracy. Polecamy (i pojemniki, i przerwę lunchową 😊)

Pamiętaj o nawadnianiu

Nie tylko w gorące dni należy pamiętać o nawadnianiu. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest posiadanie butelki lub bidonu z wodą cały czas sobie. Jeśli nie jesteś miłośnikiem smaku zwykłej wody, dodaj do niej świeże owoce, cytrynę lub kilka listków mięty. My polecamy dodanie kilka plasterków cytryny, ogórka oraz imbiru. Tak przygotowany napój jest nie tylko przepyszny …. a do tego przyspiesza spalanie tłuszczu. Przy wyborze odpowiedniej butelki czy bidonu zwróć uwagę na materiał z jakiego są wykonane, np. aby materiał był wolny od BPA, nie wchłaniał i nie utrzymywał zapachów.