Czas na relaks

Czas na relaks

10-05-2021

Któż z nas  nie lubi położyć się w wannie po ciężkim dniu w pracy, odpocząć i zrelaksować się? Kąpiel z solami, olejkami przy świecy zapachowej to jeden z lepszych pomysłów na odprężenie – coś o tym wiemy 😉. Podpowiemy Wam, jak w prosty i nienadwyrężający naszego budżetu sposób, zafundować sobie taki komfort w domowym zaciszu.

Na początek …

Jednym z ważniejszych elementów jest poduszka kąpielowa. Ułóż się wygodnie i  umieść poduszkę w dogodnej dla Ciebie pozycji. Poduszka dopasuje się kształtu Twojej głowy i szyi. Nadaj kąpieli przyjemny zapach olejkiem bądź solami – co dodatkowo będzie działało odprężająco. Świeca bądź punktowe światło nada klimatu. Doskonały pomysłem będzie również mata antypoślizgowa, która zapobiegnie poślizgnięciu się. Pozostaje Ci tylko… cieszyć się chwilą.

Komfort i wygoda

Jeśli cenisz sobie komfort, wygodę i funkcjonalność jednocześnie, zasłona prysznicowa będzie idealnym rozwiązaniem. Zatrzyma wodę i ochroni podłogę przed zachlapaniem wodą. Jest to również prosty sposób na stworzenie własnej przestrzeni kąpielowej – zapewni prywatność oraz nada wyraz pomieszczeniu. Te na kółkach są niezwykle proste do założenia na karniszu rurkowym. Jeśli zatem nie możesz zdecydować się na jeden kolor, wybierz swobodnie kilka i zmieniaj je według swoich potrzeb w kilka minut.