Czas pomyśleć o … wakacjach

Czas pomyśleć o … wakacjach

12-06-2022

Wakacje… beztroski czas zabawy, wycieczek i wyjazdów (czasami w nieznane) tuż… tuż… Zapoznajcie się zatem już dzisiaj z naszym niezbędnikiem i przygotujcie się do wakacyjnego odpoczynku! To już (ten upragniony) czas 🙂

Jak wakacje … to piknik

Mata piknikowa to doskonałe rozwiązanie dla każdego miłośnika jedzenia pod chmurką czy zabawy z dziećmi na świeżym powietrzu. Przyjemny w dotyku materiał zapewni wygodę, natomiast wodoodporny spód doskonale izoluje od podłoża.  Przy wyborze odpowiedniej dla siebie maty zwróć uwagę na możliwość łatwego złożenia i wagę (ze względu na konieczność jej przewożenia i przenoszenia). Jednym z niezwykle prostych, ale jakże praktycznych rozwiązań jest rączka, która zapewnia prosty transport.

Jak wakacje … to plaża

Jeśli planujecie wyjazd nad morze lub piknikowe spotkanie ze znajomymi nad jeziorem warto zabrać ze sobą oczywiście … ręcznik. Naszym zdaniem ten dodatek warto mieć zawsze pod ręką podczas piknikowo – rowerowych wojaży. Pamiętajmy, że podczas przemierzania naszej trasy, zawsze istnieje szansa, że trafimy na dodatkową atrakcję jaką jest np. jezioro czy basen. Złożony ręcznik nie będzie zajmował dużo miejsca a może stać się również dodatkowym miejscem do siedzenia dla Ciebie i towarzyszy. Dobrej zabawy!

Jak wakacje … to garden party

Wakacje to idealny czas na organizację przyjęć w ogrodzie. Impreza urodzinowa, kinder party czy po prostu spotkanie w gronie najbliższych osób. A czego nie może zabraknąć ? Oczywiście lodów! Warto zatem zaopatrzyć się np. formy i łyżkę do lodów.  Pokrój ulubione owoce i zaproś najmłodszych do przyrządzania deserów – doskonała zabawa gwarantowana podczas urodzin dziecka! Pamiętaj o kostkach lodu do napojów. Możesz również zdecydować się na butelkę z wyciskaczem do cytrusów i kostkami do zamrażania, które po wyjęciu z zamrażalnika ochłodzą napój bez rozcieńczania i zmiany smaku.