Dekoracje do Twojego domu

Dekoracje do Twojego domu

10-07-2022

Jak wyczarować przyjemną i niepowtarzalną atmosferę w swoim wnętrzu? Taką, w której domownicy (i goście) czują się „jak w domu”? Często mała zmiana, urokliwy dodatek, zastosowanie prostego rozwiązania potrafi zdziałać cuda i całkowicie odmienić przestrzeń. Z nami to proste!

Wazony – dodatki pasujące do każdego wnętrza

Nic tak nie dodaje uroku (i zapachu) przestrzeni, jak cięte kwiaty. Ocieplają wnętrze i nadają przytulnego charakteru. Wyeksponowane w wazonie, możesz umiejscowić na komodzie, szafce, czy stole. Nasze wazony w niespotykanych kształtach i obłędnych kolorach to już doskonały dodatek i ozdoba sama w sobie, która będzie się idealnie prezentować w każdym domu.

Zielono nam

Dla miłośników funkcjonalnych rozwiązań mamy nie lada gratkę. Sztuczna trawa w formie snopka- mniej wymagająca a równie efektowna. To rewelacyjna ozdoba nawet ciemnego pomieszczenia, która będzie cieszyć oko domowników przez długi czas. Doskonale prezentuje się jako samodzielna dekoracji, jak również jako uzupełnienie komopzycji czy aranżacji. I najważniejsze … nie wymaga podlewania i jest prosta w utrzymaniu czystości.

Co na ścianę

Jeśli zależy Ci na niebanalnym urozmaiceniu ścian, obrazy na szkle są idealnym rozwiązaniem . Doskonale odnajdą się w salonie, sypialni czy przedpokoju, a dzięki zawieszce do mocowania montaż nie sprawi Ci kłopotu. Czas zatem na wybór ulubionego motywu.