Dekoracyjny powiew świeżości na lato

Dekoracyjny powiew świeżości na lato

10-07-2020

Zielona ekspozycja

Od dłuższego czasu panuje we wnętrzarstwie wspaniały, zielony trend eksponowania roślin w pomieszczeniach. Jesteśmy wielkimi fanami tego ruchu, dlatego mamy do zaproponowania produkt, który nada stylizacji naszych roślin nowego życia. Jest to stojak na rośliny! Do wyboru są dwa modele – odrobinę mniejszy oraz większy, przy czym oba mają miejsce na 3 doniczki. Konstrukcja wykonana z drewna jest stabilna i łatwa do złożenia. A jak wiadomo drewno to materiał ponadczasowy, który pasuje do każdego wnętrza. Naszym zdaniem ten dodatek to „must have” dla miłośników roślin! 

Stół boho

Wakacje sprzyjają dekoracjom związanym z naturą i komponowaniu stylizacji z stylu boho. Mamy kilka pomysłów na to, jak ożywić stół w jadalni i sprawić, że będzie przyciągał oczy. Proponujemy zacząć od przyzdobienia go matami stołowymi. Jest to niezwykle stylowy, ale jak wiadomo też praktyczny dodatek. Do wyboru mamy maty w różne wzory – między innymi są też takie wykonane z naturalnych włókien roślinnych. Te w malutkimi frędzelkami uważamy za wyjątkowo stylowe i urocze. Będą wyglądały pięknie na jasnym, drewnianym stole! Kolejne pomysły na takie dekoracje to umieszczanie na naszym stole muszelek, jasnych świec a także bukietów polnych kwiatów lub cienkich gałązek z drzew. 

Praktyczne dodatki

Wybór dywanu to często bardzo ważna decyzja. Ten dodatek potrafi zmienić oblicze pomieszczenia! Nasz dywan Glossy wykonany jest z miękkiego runa przyjemnego dla stóp i oczywiście jak zawsze jest dostępny w kilku kolorach. Jeśli macie już urządzanie mieszkania za sobą, wiecie na pewno, że położenie dywanu w pokoju bardzo ociepla przestrzeń. Kolejny dodatek, który może być ciekawym urozmaiceniem to nasze tablice dekoracyjne i tace. Tace idealnie nadadzą się do podawania napojów i np. deserów. Widzimy na nich pucharki z lodami!