Detale w aranżacji wnętrz

Detale w aranżacji wnętrz

14-11-2022

Przy aranżacji wnętrz nasza uwaga winna skupiać się również na detalach – w końcu diabeł tkwi w szczególe. Często mała zmiana, dodatek, zastosowanie prostego rozwiązania potrafi zdziałać cuda i całkowicie odmienić przestrzeń. Zatem… do dzieła!

Urozmaicenie podłogi

Dywan na podłodze zapewnia komfort i z pewnością uprzyjemni wstawanie z łóżka w mroźny poranek, ale to również iście wymarzona ozdoba przestrzeni – nic tak nie tworzy przytulnej atmosfery, jak odpowiednio dobrany dywan. Jeśli jesteś miłośnikiem spójności we wnętrzach, zdecyduj się na jednokolorowy dywan, który odcieniem będzie pasował do kanapy czy fotela. Te z wytłaczanym wzorem z pewnością przykują uwagę domowników i gości. Przy wyborze odpowiedniego dywanu, zwróć również uwagę na antypoślizgowy podkład, który podnosi komfort i zapewni bezpieczeństwo użytkowania.

Otulenie z pomysłem

W okresie jesienno zimowym ciepłe koce to totalny must have. Wykonane z przyjemnego w dotyku materiału imitujące futro cieszą się niesłabnącą popularnością. Cudownie otulają i jak doskonale się prezentują! Zatem… nie musisz chować koca do pufy czy szafy. Położony na fotelu lub kanapie doda przestrzeni uroku, a poza tym będzie zawsze pod ręką. Położony na łóżku w sypialni może służyć jako jesienno – zimowa narzuta.