Dodatki do każdej kuchni

Dodatki do każdej kuchni

17-07-2020

Kawa, czy herbata?

Wszyscy mamy go w naszych kuchniach. Korzystamy z niego codziennie. Spoglądamy na niego całkiem często. Mowa oczywiście o czajniku. Dlatego też naszym zdaniem warto zadbać o to, by był dobrej jakości i cieszył nasze oko. Nasz czajnik ze stali nierdzewnej przypomina dawne sprzęty kuchenne – śmiało możemy powiedzieć, że jest w stylu vintage! Jego pojemność to 2 litry. Gwizdek oczywiście jest odchylany a przykrywka zdejmowana. Rączka jest wytrzymała – wierzymy więc, że jest to stylowy czajnik, która zostanie z Wami na długo. 

Ciepło pod kontrolą

Gotując czy odgrzewając posiłki, możemy zastosować prosty trik, dzięki któremu zaoszczędzimy czas i energię. Przykrywając garnek czy patelnie, ciepło pozostanie w środku, dzięki czemu jedzenie szybciej się ugotuje, udusi czy odgrzeje. Nasza silikonowa przykrywka zastępuje trzy zwykłe – pasuje do naczyń o średnicach 24, 26 i 28 cm. 

Stylowe przechowywanie

Jeśli mamy w kuchni dużo produktów, warto zadbać o to, by były stylowo przechowywane. Dobierając stylowe dodatki, sprawimy, że nasze pomieszczenie zyska smaku. W tym miesiącu mamy do zaproponowania niezwykle stylowe kosze na owoce. Jeden z nich posiada bambusową rączkę (tak, nasz ukochany bambus!), zaś drugi jest z przykrywką, która latem może chronić owoce przez owadami. Kolejny stylowy dodatek to puszki i tace w różnych wzorach i kolorach. Do wyboru są takie z tłoczeniem, lub gładkie. Puszki nadają się idealnie do przechowywania przypraw, ciastek, orzechów i innych suchych dodatków czy kasz.