Dodatki do kuchni

Dodatki do kuchni

18-06-2020

Praktyczna półka

Są takie dodatki, które sprawiają, że nasze pomieszczenia stają się lepsze w użytkowaniu. Wydaje nam się, że są to przedmioty, w które najlepiej inwestować. Będą ponadczasowe i mogą spełniać kilka funkcji. Do takich rzeczy należy nasz reling kuchenny oraz półka. Do wyboru mamy dwu poziomową półkę z drewna bambusowego, trzy poziomową półkę narożną a także reling ze stali chromowanej z haczykami. Wszystkie te warianty są naprawdę nieduże – zmieszczą się więc na każdym blacie kuchennym. Wprowadzą porządek i organizację – czego chyba każdy potrzebuje podczas gotowania! 

Wygodne gotowanie

Wiemy jak ważne są naczynia, w których gotujemy posiłki, dlatego staramy się regularnie szykować dla Was estetyczne i praktyczne garnki czy patelnie. Tym razem mamy do zaproponowania garnki ze stali nierdzewnej na wagę. Po wewnętrznych ściankach znajduje się miarka, co uważamy za bardzo praktyczny szczegół. Dno jest wielowarstwowe, dzięki czemu garnki powinny służyć nam długi czas. Z kolei zestaw: patelnia, rondel lub wok, posiadają bardzo estetyczne drewniane rączki, które będą pasowały do każdego rodzaju kuchni. Posiadają też ceramiczną powłokę, która zapewnia równomierne rozchodzenie ciepła. 

Kwiaty na naczyniach

Motywy kwiatowe i botaniczne w kuchni… Wiemy, że je uwielbiacie! My również, dlatego wybraliśmy dla Was kolekcję Floral. Do wyboru jest kubek, talerz lub miska. Naczynia można zmywać w zmywarce a także używać w mikrofali. Wykonane są z porcelany więc na pewno będą wyglądały dobrze przez bardzo długi czas. Taki komplet może być niezwykle ponadczasowy – ale oczywiście zachęcamy do tego by łączyć te naczynia z innymi zestawami – na przykład takimi, które są po prostu gładkie, w kolorze kremowym lub granatowym.