Dodatki glamour we wnętrzach

Dodatki glamour we wnętrzach

03-10-2022

Styl glamour narodził się w USA, a jego początki sięgają lat 30 – tych XX w., podczas złotej ery Hollywood. Luksus, przepych i blask zagościł nie tylko na czerwonym dywanie, ale przeniósł się również do wnętrz. To nie tylko pikowane kanapy czy kryształowe żyrandole, a również odpowiednio dobrane dodatki, które zbudują klimat i stworzą Twoją elegancką przestrzeń. Do dzieła!

Niech się błyszczy

Biel, czerń i złoto – to z pewnością dominujące kolory. Zdobione płytki, błyszczące fronty, ale również dodatki w niebanalnej formie i kolorze. Dozownik do mydła czy kubek na szczoteczki (który możesz również wykorzystać jako miejsce na pędzelki do makijażu), ustaw na marmurowej tacy. Ciekawym rozwiązaniem będzie urozmaicenie wnętrza świecami zapachowymi lub świeżo ciętymi kwiatami. Całość będzie prezentować się zachwycająco.

Wyśmienita elegancja

To zestawienie kolorów z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi stylu glamour. Zastosowane złocenie obłędnie komponują się z bielą i czernią. Kubek na ulubioną herbatę, filiżanka na kawę o poranku – będą doskonałym i stylowym uzupełnieniem przestrzeni. W końcu … „diabeł tkwi w szczególe”.