Domowe akcesoria

Domowe akcesoria

18-08-2020

Wiemy, że wśród Was jest wiele domatorek i domatorów. My również mamy lekkiego bzika na punkcie naszych mieszkań i uwielbiamy wybierać do nich nowe dodatki. Wierzymy, że dbając o to, by przestrzeń była przytulna – będzie nam się w niej lepiej spędzało czas. Oto kilka nowych dodatków, które służą tym momentom z rodziną, przyjaciółmi, czy po prosty samotnemu wypoczynkowi. 

Na stylowe napoje i przekąski  

Napoje podane w tych karafkach będą wyglądały świetnie! Sądzimy, że nawet podając wodę smakową w jednej z tych ślicznych butelek, milej będzie nam się nawadniać. A karafka na alkohole! Ona naprawdę zasługuje na kilka westchnień. Jest stylizowana na te starsze, będzie się więc prezentować bardzo elegancko nie tylko na stole, ale też w kredensie, jako ozdoba. Nie możemy też nie wspomnieć o naszych – i Waszych – ulubionych akcesoriach bambusowych. Jakiekolwiek przekąski podane na tych tacach odrazu wyglądają bardziej apetycznie! 

Zestawy dla każdego

Naszym zdaniem w pomieszczeniach warto otaczać się wspomnieniami lub dodatkami z historią. Dlatego uwielbiamy ramki na zdjęcia – to prosty sposób na to, by nadać wnętrzu osobistego charakteru. W naszym zestawie jest ich aż 7, co pozwala na stworzenie unikalnej kompozycji. Nic tylko uruchamiać wyobraźnię! Kolejny zestaw, który mamy do zaprezentowania to zestaw 7 pudełek. Ten estetyczny dodatek pozwoli nam zachować porządek w dowolnej przestrzeni. Możemy tam schować piloty do sprzętów w salonie, drobne przedmioty w przedpokoju czy drobiazgi przy łóżku w sypialni.  

Ciekawe akcesoria

Te akcesoria kuchenne uważamy za tak zwany „must have”. Zaprowadzą w kuchni porządek – możemy tam przechowywać owoce, warzywa, pieczywo, przyprawy… Co tylko chcemy! Do wyboru jest też stojak na ręcznik papierowy, a koszyki są dostępne w różnych rozmiarach. Jeśli nie dodatki kuchenne – w tym zestawie są też wieszaki na drzwi z tego samego tworzywa – trwałe i minimalistyczne. Czego chcieć więcej?