Drewno w łazience? Naturalnie!

Drewno w łazience? Naturalnie!

02-11-2020

Dodatki wykonane z drewna bambusowego cieszą się niesłabnącą popularnością. Stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które cenią styl eko i otaczają się dodatkami wykonanymi z naturalnych materiałów. To one właśnie nadają charakter wnętrzu wprowadzając jednocześnie spokój i harmonię. Dzięki temu, że drewno bambusowe jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia czy działanie wilgoci, nie należy obawiać się jego wykorzystywania w aranżacjach w łazience.

Półki i półeczki

Łazienka jako miejsce o wielu funkcjach jest przestrzenią należącą do niezwykle specyficznych i trudnych w aranżacji. Połączenie funkcjonalności, wygody użytkowania często na małej powierzchni nie należy do najprostszych zadań. Niezwykle istotnym aspektem jest spójność kompozycyjna, którą osiągniemy przy zastosowaniu dodatków, akcesoriów wykonanych z tego samego bądź podobnego materiału, np. bambusa. Wśród wielości dostępnych dóbr, uwagę przykuwają różnego rodzaju szafki i półki, na których wszystkie Twoje kosmetyki nie tylko znajdą swoje miejsce, ale będą doskonale się prezentować. A może relaks w stworzonym przez siebie domowym SPA? Półka na wannę z pewnością uprzyjemni Ci czas podczas kąpieli – ułóż na niej wszystkie potrzebne Ci akcesoria kąpielowe, lampkę ulubionego wina i ciesz się chwilą.

Detale

Niezbędne akcesoria toaletowe, takie jak uchwyty na papier toaletowy, organizery czy stojak na szczotkę WC nie muszą być nudne. Dzięki zastosowaniu bambusowych detali odmienimy charakter naszej łazienki w mgnieniu oka.  Oprócz aspektów estetycznych istotna jest wysoka funkcjonalność dodatków. Organizery i pudełka możemy wykorzystać do przechowywania biżuterii czy drobnych akcesoriów tym samym porządkując przestrzeń. Szczoteczki do zębów będą doskonale prezentować się w kubku obok dozownika na mydło wprowadzając ciepły akcent zachowując jednocześnie spójność i harmonię.