Estetyczna łazienka

Estetyczna łazienka

20-03-2020

Kto jak kto, ale kobiety dobrze wiedzą, że w łazience nie może być chaosu! Jak to ktoś kiedyś powiedział – „porządek musi być!”. Aby ten porządek zaprowadzić, warto dobrze zorganizować tę często niewielką przestrzeń i posegregować małe przedmioty. Idealnie posłużą do tego nasze pudełka i organizery. 

Makijaż – w porządku! 

Wyobraźmy sobie wszystkie nasze pędzle, szminki, kredki, tusze i inne kosmetyki idealnie poukładane i ustawione w porządku. Każdy produkt ma swoje miejsce, nic się już nie turla, nie upada i nie brudzi. Taka wizja brzmi doskonale, prawda? Do tego właśnie służą nasze organizery. Do wyboru mamy przeźroczysty organizer, dzięki któremu będziemy widzieć co jest gdzie schowane. A dla tych, którzy wolą ciemniejsze kolory mamy szare organizery, w których możemy kryć naszą biżuterię i kosmetyki. 

Bambusowe pudełka

Mamy wrażenie, że te akcesoria będą dobrze wyglądały w absolutnie każdej łazience. Są delikatne i minimalistyczne, a przede wszystkim bardzo praktyczne! Do wyboru w tym zestawie mamy lusterko kosmetyczne, pudełko na drobiazgi, kosz na śmieci, chusteczkownik, szczotka toaletowa oraz zestaw – dozownik na mydło i kubek. 

Coś zielonego

Być może nie jest to bardzo oczywisty pomysł, ale chcielibyśmy podzielić się z Wami pewną wizją. Rośliny w łazience! Wbrew pozorom jest to świetne miejsce dla kwiatów, ponieważ panuje tam wilgoć. Rośliny, które będą dobrze czuły się w tym pomieszczeniu to storczyk, zielistka, monstera, skrzydłokwiat, kroton czy paprotka. Spróbujcie tak zazielenić swoją łazienkę! Na pewno zyska nowy urok.