Funkcjonalne dodatki do każdego domu

Funkcjonalne dodatki do każdego domu

22-06-2021

Temat funkcjonalnych i praktycznych rozwiązań jest tematem, któremu poświęcamy dużo uwagi. Naszym zdaniem niezwykle istotnym jest, aby otoczyć się dodatkami i akcesoriami, które nie tylko ucieszą oko, ale przede wszystkim będą praktyczne i ułatwią funkcjonowanie w naszych czterech kątach.  Pamiętajmy, że nawet najmniejsza przestrzeń przy przemyślanej organizacji może być funkcjonalna, praktyczna i … stylowa.

Funkcjonalność ponad wszystko

Nieodłącznym elementem aranżacji pokoju dziennego jest oczywiście stolik kawowy (a najlepiej dwa 😊).  Dzięki niemu ulubiona książka, filiżanka kawy (np. mrożonej, którą polecamy w taką pogodę ) będzie zawsze pod ręką. Dwa stoliki swobodnie pomieszczą przekąski wszelakie, którymi będziesz częstować swoich gości. Możesz je ustawić w dowolnej konfiguracji! Kiedy natomiast będzie Ci zależeć na zaoszczędzeniu miejsca – ustaw mniejszy stolik pod dużym. A ten minimalistyczny design… Poza tym, że wpisze się w każde wnętrze, nas zwyczajnie urzekł!

Relaks i wygoda

Fenomenalnym w swej praktyczności pomysłem są pufy dmuchane. Doskonale sprawdzą się jako dodatkowe wygodne siedzisko podczas odwiedzin. Wystarczy je nadmuchać, usiąść i po prostu zrelaksować się.  Dzięki zastosowaniu różnorodnych obić, mogą stanowić nietuzinkową ozdobę przestrzeni nie tylko wewnątrz, ale również na tarasach czy balkon dzięki np. zastosowaniu wodoodpornej tkaniny. Ze względu na ich niewielką wagę i gabaryty, bez problemu można je przenieść w potrzebne miejsce. 

Homemade drinks

Słój, w którym możesz zaserwować wodę czy zrobioną przez siebie orzeźwiającą lemoniadę jest doskonałą alternatywą dla napojów podawanych w butelce czy dzbanku. Możesz go wykorzystać nie tylko podczas różnorodnych przyjęć (również dziecięcych), ale doskonale sprawdzi się również postawiony w kuchni. Swoją ulubioną, mrożoną herbatę czy zimną wodę z dodatkiem cytryny i mięty (a może jeszcze z dodatkiem ogórka) będziesz mieć zawsze pod ręką!