Funkcjonalne i ozdobne meble do każdego salonu

Funkcjonalne i ozdobne meble do każdego salonu

07-06-2019

Kupując meble do mieszkania kierujemy się głównie ich funkcjonalnością i wyglądem. Nikt nie lubi rezygnować z którejś z tych dwóch cech- ma być ładnie i wygodnie! Praktyczne meble to idealne rozwiązanie do niedużych pomieszczeń, gdzie mamy ograniczoną przestrzeń. Sprawdzą się tam różnego rodzaju stoliki i siedziska z funkcją przechowywania, które dodatkowo pomogą nam zapanować nad porządkiem w domu. Pufa z otwieranym wiekiem czy stoliczek z funkcją tacy znajdą zastosowanie w każdym domu, gdzie liczy się funkcjonalność oraz oryginalny styl.

Stolik wielofunkcyjny

Projektanci wychodzą naprzeciw wymaganiom klientów, dla których wygoda jest istotną kwestią podczas wybierania mebli. Jeżeli lubimy porządek w domu to warto zaopatrzyć się w wielofunkcyjne meble. W salonie sprawdzi się stylowy stolik z oryginalnym koszem, gdzie możemy przechowywać koce, poduszki czy gazety, czyli wszystko to co warto mieć pod ręką. Zdejmowany blat stołu posiada rączki co czyni go wygodną tacką do podawania kawy czy przekąsek. Nieduże rozmiary stolika sprawiają, że mebel ten jest poręczny i bardzo wygodny w użyciu. Idealne połączenie komfortu i oryginalnego wyglądu.

Innym rozwiązaniem może być uroczy stolik kawowy z wygodnymi, piętrowymi półkami pod blatem. Pomieści on wszystkie niezbędne drobiazgi (i nie tylko), które chcemy mieć w zasięgu ręki, ale niekoniecznie na stole. To rozwiązanie łączy w sobie uniwersalny styl i komfort użytkowania, który docenią osoby lubiące klasyczną, ale niezobowiązującą elegancję ukrytą w prostych formach. Taki mebel nie dość, że jest praktyczny, to dodatkowo nada pomieszczeniu uroku i sprawi, że z większą chęcią będziemy chcieli przy nim zasiadać z najbliższymi o każdej porze dnia. Relaksujący wieczór z filmem, czy spotkania z przyjaciółmi – uniwersalny stolik pomieści niezbędne akcesoria na każdą okazję.

Siedziska z funkcją przechowywania

Znanym od lat rozwiązaniem dla osób dbających o porządek w domu są różnego rodzaju meble do siedzenia z pojemnikiem do przechowywania. Każdy na pewno zna osobę która posiadała (bądź nadal posiada!) popularne swego czasu niskie pufy z otwieranym siedziskiem, najlepiej w komplecie z sofą i fotelami. Dzisiaj mamy możliwość wyboru spośród wielu oferowanych przez producentów mebli, co zmniejsza szansę znalezienia swojego krzesła czy lampy w co drugim domu. Taborety czy pufy ze schowkami przydadzą się wszędzie tam, gdzie domownicy cenią wygodę i porządek. Pojemniki ukryte pod siedziskami pomieszczą gazety, ulubiony koc, dziecięce przybory do rysowania czy.. brudne pranie! Mebel ten sprawdzi się w salonie, sypialni czy łazience. Słowem – wszędzie!