Gościnny dom

Gościnny dom

27-12-2019

Świąteczny czas to najbardziej gościnny moment w roku. Zapraszamy wtedy do domu ciepło i dobrą atmosferę. Abyśmy zarówno my, jak i goście mogli cieszyć się jak najlepszą atmosferą w przytulnych czterech ścianach, warto zadbać o miłe dodatki dla naszej przestrzeni. 

Elegancka łazienka

Jeśli zapraszamy gości na kilka dni, warto zadbać o to, by czuli się komfortowo w każdym pomieszczeniu. Świeże ręczniki z elegancką bordiurą na pewno mogą być jednym z elementów, który sprawi, że goście poczują się zaopiekowani. Wykonane w 100% z bawełny. Kolorowe, pastelowe barwy ożywią pomieszczenie i ucieszą oko w chłodny zimowy poranek lub wieczór. 

Drinki dla wszystkich!

Świąteczne i Sylwestrowe szaleństwo pozwala na cieszenie się dobrymi koktajlami. Oczywiście można zrobić je w domu! Do tego niezbędne może się okazać kilka akcesoriów. W naszym zestawie proponujemy między innymi shaker-słoik z tłuczkiem, kruszarkę do lodu, szklany shaker z nadrukowanymi przepisami czy zestaw 4 słomek i korkociąg barmański. Mając w domu takie wyposażenie, nie trzeba już wychodzić do baru! Przyda się tylko jedna osoba z pasją barmańską…  

Błyszczące dodatki

Gdy chcemy prezentować się jak najlepiej – dbamy o siebie, zakładamy rzeczy, które lubimy, ubieramy różne dodatki. W tym wyjątkowym grudniowym czasie, warto z taką samą czułością podejść do dekoracji swojego mieszkania. Dajmy mu kilka prezentów. To może być nowy mebel – na przykład regał, na którym można eksponować różne dodatki. Świece, figurki czy ramki na zdjęcia. Może to być coś mniejszego, na przykład eleganckie szkatułki wykonane z lustrzanego szkła.