Gotowi na piknik

Gotowi na piknik

04-06-2020

Koce

Piękna letnia pogoda sprzyja spędzaniu czasu na zewnątrz. Jednym z milszych pomysłów na taką aktywność jest naszym zdaniem piknik. Uważamy, że można się na takie posiedzenie wybrać bez żadnej okazji – choć piknik urodzinowy to chyba marzenie każdego, kto obchodzi swoje święto ciepłą porą. Na takie wydarzenie warto być jak najlepiej przygotowanym. Absolutnym niezbędnikiem jest według nas koc piknikowy. Ten od Smukee jest niezwykle praktyczny ponieważ jest naprawdę kompaktowy – po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Taki koc to świetna sprawa szczególnie jeśli mamy dzieci, ponieważ będzie izolował nas od podłoża i zapewniał wygodę. 

Naczynia na wynos

Podczas pikniku miło jest też cieszyć oko ładnymi naczyniami i dodatkami. Oczywiście muszą być one również praktyczne! My nie możemy ukryć naszego zachwytu nad szklanym słojem na lemoniady i wody smakowe. Dzięki małemu kranikowi możemy w łatwy sposób nalewać napoje w różnych warunkach. Słoje są w różnych kształtach – klasyczny, przypominający ananasa a także w kształcie kaktusa. Piknikowym niezbędnikiem są też papierowe naczynia – te jak najbardziej nadają się również do celebracji, bo są naprawdę śliczne! 

Domowy piknik

Kto powiedział, że piknik może odbywać się tylko na zewnątrz? Jeśli mamy ochotę, możemy przenieść tą atmosferę również do środka – na przykład na nasz balkon. Na taką sytuację przygotowaliśmy rewelacyjne poduszki na krzesła i maty stołowe. Są w różnych kolorach i wzorach. Nam wyjątkowo przypadły do gustu te z motywem owocowym! Chcąc odtworzyć taką miłą, letnią atmosferę możemy też podać posiłek w kolorowych miseczkach i talerzykach. W tym sezonie mamy do zaproponowania zestawy w czterech kolorach: szarym, różowym, limonkowym i niebieskim. Są naprawdę urocze i ponadczasowe!