Gotowi na weekendowy piknik (nie tylko majowy)

Gotowi na weekendowy piknik (nie tylko majowy)

29-04-2021

Po długich jesienno-zimowych wieczorach spędzanych domowych pieleszach przyszedł czas na pikniki, długie spacery i przejażdżki rowerowe, czyli kreatywne spędzanie czasu na łonie natury. Powiemy Wam w tajemnicy, że również bardzo tęskniliśmy! Jak do każdego sezonu, również tego wiosenno – piknikowego, warto jest się przygotować. A jak? Już podpowiadamy!

Mata piknikowa  

Mata piknikowa to absolutny must have. Niezwykle proste, ale jakże praktyczne rozwiązanie. Po pierwsze, złożona zajmuje niezwykle mało miejsca, jest lekka czyli tym samym nie sprawia kłopotu w ewentualnym przewożeniu i przenoszeniu. Rozłożona doskonale izoluje od podłoża i zapewnia wygodę. Możesz swobodnie wykorzystywać ją na plaży, podczas pikniku w parku czy w ogrodzie podczas zabaw z dziećmi. Najlepiej wybrać tę pokrytą tkaniną wodoodporną – coś o tym wiemy😊.

Koce

Warto również pomyśleć o chłodnych wieczorach, które potrafią zaskoczyć nawet już w sezonie letnim. Wykonany z przyjemnego w dotyku materiału koc zawsze miło otuli. Możemy go również wykorzystać przy okazji pikników jako dodatkową matę. Do tego kilka poduszek, kosz piknikowy z sezonowymi warzywami i owocami, i przyjęcie gotowe. Z pewnością będą doskonale prezentować się również na fotelu czy kanapie i odmienią charakter Twojego wnętrza.