Home office, czyli oświetlenie Twojego biura

Home office, czyli oświetlenie Twojego biura

13-09-2021

Urządzając swoje domowe biuro, powinniśmy zadbać o kilka istotnych aspektów, takich jak ustawienie biurka, komputera czy monitora oraz wygodne krzesło. Nie należy zapominać również o roli światła, która dla nas ma kluczowe znaczenie. Do dzieła zatem!

Minimalizm w cenie

Jedną z naszych propozycji jest biurkowa minimalistyczna lampka. 3 poziomy intensywności świecenia oraz możliwość dopasowania kąta nachylenia, sprawią iż doskonale dostosuje się do Twoich. Może służyć zatem jako oświetlenie całego biurka lub jako punktowe ukierunkowane światło. Jej użytkowanie jest niezwykle wygodne i … proste! A teraz prawdziwa gratka dla miłośników praktycznych rozwiązań i oszczędności miejsca – po zakończeniu pracy złóż ją na płasko! Prawda, jaka oszczędność miejsca?

Nie tylko oświetlenie

A dla miłośników wielofunkcyjnych rozwiązań mamy … (wielofunkcyjne) genialne rozwiązanie! Profesjonalna lampka biurkowa z 3 natężeniami światła, która sprawdzi się również jako lampka nocna. To jednak nie wszystko! Wbudowany głośnik sprawi, że w Twoim pokoju zabrzmi ulubiona nuta, a przez wbudowany mikrofon do rozmowy telefonicznej swobodnie omówisz najważniejsze (i poboczne) tematy :).