Idealny zestaw (nie tylko) śniadaniowy

Idealny zestaw (nie tylko) śniadaniowy

05-06-2022

Najlepszy początek dnia? Oczywiście – przepyszne śniadanie w odpowiedniej oprawie i przygotowane z dbałością o każdy (również wizualny) szczegół. Ciesz się smakiem przyrządzonych przez siebie (porannych) potraw i zacznij z nami dzień!

W klimacie boho

Talerz na kanapkę lub jajecznicę z warzywami, ulubione owoce w miseczce i kawa – koniecznie! Czy nie brzmi to jak (poranny) plan idealny? Przy wyborze zastawy, należy również zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest wykonana. Ta, wykonana z porcelany, jest niezwykle trwała i odporna na zarysowania. Możesz zdecydować się wyłącznie na jeden element, np. kubek na ulubioną kawę, lub stworzyć od razu cały zestaw. Pss… który prezentuje się obłędnie!

Z dbałością o detal

Poranna owsianka, czy owoce w miseczce? Odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak! Takie urocze miseczki z cudownymi zdobieniami możesz również wykorzystać do (stylowego) serwowania sałatek czy przekąsek podczas domowych imprez. Do miseczki może dobrać również kubek i stworzyć swój zestaw doskonały.

Flower power

Dla wszystkich potrzebujących energii o poranku polecamy naszą wyjątkową kolekcję Floral – w totalnie elektryzujących wzorach i kolorach. Smukee nada kolor każdemu dniu! Zastosowane złocenia, które pięknie komponują się z motywem kwiatowym, zachwycą każdego.