Jak luty … to Walentynki

Jak luty … to Walentynki

07-02-2022

Luty miesiącem zakochanym – trudno się nie zgodzić! Jest to wszakże idealna okazja do okazania w szczególny sposób uczuć tej wyjątkowej osobie. Kawa podana do łóżka (nie zapomnijcie o kwiatach), pyszna kolacja (przygotowana w domu) przy blasku świec z drobnym upominkiem lub miły spacer w wyjątkowe miejsce to zawsze dobry pomysł. Zatem aby podkreślić wyjątkowość uroczystości, idealnym pomysłem będzie zadbanie o klimat naszych czterech walentynkowych kątów.

Walentynkowe dodatki do walentynkowej sypialni

Odpowiednio dobrane tekstylia to również odpowiedź na podkreślenie walentynkowego klimatu i zarazem wprowadzenie elegancji. Doskonale wpasowujące się kolory to oczywiście róż, ale możesz zdecydować się na stonowane (równie obłędne) kolory.  Taka pościel to również idealny prezent dla bliskiej osoby. Zamek błyskawiczny pomoże w szybkim i łatwym powlekaniu pościeli, a milusi w dotyku materiał przyjemnie otuli do snu.

Walentynkowe otulenie

Walentynkowy seans filmowy będzie idealnym zwieńczeniem wieczoru. Wybór odpowiedniego na tę okoliczność filmu, miejsca,  przekąski na ozdobnych talerzykach i … obowiązkowo kocyk. Przyjemnie otuli  i będzie kolejnym miłym akcentem do Twojego walentynkowego wnętrza.