Jak poruszać się po kuchni?

Jak poruszać się po kuchni?

25-08-2020

Zawsze miło jest zajrzeć w miejsce, gdzie jest porządek, po drodze zgarnąć coś czego potrzebujemy i w międzyczasie cieszyć oko ładnymi dodatkami do organizacji. Oto kilka naszych ulubionych akcesoriów dostępnych teraz. 

Wszystko w porządku

Nasz kuchenny mix bambusowy do organizacji to absolutny hit! Każdy z tych elementów może być niezwykle przydatny. Uwielbiamy te dodatki za to, że są proste – pasują więc do każdej kuchni. Do wyboru jest 3-poziomowa półka narożna, półka obrotowa, zestaw 6 przyprawników z podstawką na magnes, bujana miska na owoce, taca z szufladką, a także organizer nad zlew z ociekaczem na sztućce. Wierzymy, że każdej kuchni przyda się choć jedna z tych rzeczy. 

Urocze naczynia

Uwielbiamy to, z jakim entuzjazmem przyjmujecie nasze kubki i miseczki. Uwierzcie nam, my też je uwielbiamy. Dlatego z wielką radością donosimy, że pojawił się kolejny śliczny zestaw – tym razem stylizowany na emaliowany. Do wyboru jest 7 wzorów, więc każdy na pewno znajdzie swój ulubiony. My uwielbiamy ten z zabawą słowną, czyli z misiem!  

Kuchenna organizacja

Ładne i funkcjonalne – tak lubimy mówić o naszych produktach. Taki zdecydowanie jest chlebak i puszki na warzywa, które są teraz dostępne w naszej ofercie. Do wyboru w tym zestawie są na przykład pojemniki zarówno z metalowymi, jak i drewnianymi rączkami. Lubimy pozostawiać Wam wybór. Dlatego puszki i chlebaki są w różnych wzorach i kolorach. Sprawdzą się zarówno w tych minimalistycznych, ale ciepłych kuchniach jak i absolutnie nowoczesnych – jako przełamanie i element zaskoczenia.