Jesienne otulenie

Jesienne otulenie

30-09-2022

Początek jesieni to doskonały czas na małe zmiany, które jak wicie, uwielbiamy. Nie mamy tutaj na myśli zmiany garderoby na cieplejsze swetry – chociaż to niezwykle przyjemny akcent – ale małe zmiany w naszych domowych przestrzeniach. Grube, przyjemne w dotyku i otulające tkaniny, poduszki, świece o zapachu dyni i pieczonego jabłka … ach chwilo trwaj.

Koc na dobry (jesienny) początek

Chcąc stworzyć jesienną przestrzeń, zacznij od … przyjemnego w dotyku koca. Ułożony na fotelu, kanapie czy krześle stworzy przytulną atmosferę (nie tylko) w pokoju dziennym. Dopełni aranżacji i … przyjemnie otuli podczas czytania książki czy oglądania ulubionego serialu z kubkiem gorącej herbaty z imbirem. Idealnymi kolorami będą różnorodne odcienie szarości czy brązów.

A do kompletu poszewka na poduszkę

Jeśli jesteście miłośnikami harmonii we wnętrzach, bez wątpienia zainteresują Was dopasowane stylem i kolorem poszewki na poduszki. Razem z kocami wprowadzą miłą dla oka spójność. Doskonale prezentują się na kanapie, fotelu lub np. ułożone na podłodze – tworząc tym samym jesienny kącik.