Kolor w kuchni

Kolor w kuchni

12-04-2021

Estetyka i funkcjonalność w kuchni to duet idealny! Pierwsze ciepłe dni działają często mobilizująco do zmian w naszych domowych przestrzeniach. A metamorfozy często zaczynamy… od kuchni. Tym razem proponujemy Wam wprowadzenie koloru, który ożywi przestrzeń i będzie cieszył oko.

Gratka dla miłośników kubków

Powiedzmy sobie szczerze – kubków, talerzyków i miseczek w kuchni nigdy za wiele! Któż z nas nie lubi poranków z aromatyczną kawą bądź herbatą podaną w pięknym kubku np.  z uroczym kwiatowym wzorem na tarasie, balkonie bądź ogrodzie … bądź po prostu wypitej w spokoju 😊. Te wykonane z porcelany są niezwykle trwałe i odporne na zarysowania. Kwiatowy print i delikatne wstawki w kolorze złota nadadzą elegancji. Do kubka dobierz talerzyk oraz miseczkę i iście królewska zastawa, również na specjalne okazje, gotowa!

Piękne przechowywanie

Wraz z nadejściem ciepłych dni wzrasta chęć powrotu do zdrowego trybu życia, to jest regularnego spożywania posiłków (na początek). Codzienne gotowanie to często nie lada wyzwanie, szczególnie dla zapracowanych. Jednym z zaleceń dietetyków jest przygotowywanie posiłków raz na kilka dni, które możesz wygodnie przechowywać w lodówce. Przy wyborze odpowiednich pojemników, warto zwrócić uwagę nie tylko na wielkość, ale również np. na możliwość użycia w mikrofalówce (czy mycia w zmywarce). Owoce i warzywa w nich przechowywane będą nie tylko doskonale się prezentować, ale również zachowają świeżość.