Kolorowa kuchnia

Kolorowa kuchnia

24-07-2022

Jednym z ważniejszych elementów w aranżacji kuchennej przestrzeni jest kolor! Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczególe dlatego też niezwykle istotny jest dobór odpowiednich dodatków, które potrafią zdziałać cuda. My (jak już dobrze wiecie) uwielbiamy połączenie estetyki i funkcjonalności. Tym razem proponujemy Wam wprowadzenie koloru, który ożywi przestrzeń i będzie cieszył oko domowników i gości.

Śniadanie – najważniejszy posiłek dnia

Jak najlepiej rozpocząć dzień? Kolorowym energetyzującym śniadaniem, które doda energii potrzebnej na cały dzień. A jak wiadomo, każdy posiłek podany w odpowiedniej oprawie, smakuje wyśmienicie! Możesz stworzyć swój własny zestaw z kubka o pojemności 420 ml (dla miłośników dużej kawy lub herbaty o poranku), miski o pojemności 600 ml (idealnej na owsiankę lub domową granolę) oraz talerzyka (o średnicy 20 cm.

Stylowe przechowywanie i serwowanie

Szukasz dedykowanego miejsca na różnorodne przyprawy, ulubione ciastka, kawę czy różnorodne herbaty? Po pierwsze, jeśli są to produkty, z których często korzystamy, dla naszego komfortu powinny znajdować się pod ręką. Na ratunek przychodzą (stylowe) puszki Smukee, których często korzystamy, znajdowały się pod ręką. Z pomocą przychodzą wówczas stylowe puszki, których szczelnie zamykana pokrywa chroni przechowywane produkty przed wilgocią. Wśród różnorodnych dostępnych wielkości z pewnością dopasujesz rozmiar do potrzeb swojej kuchennej przestrzeni. Do puszek możesz również dobrać tacę. Nie zajmuje dużo miejsca, a z pewnością serwowane na niej śniadania czy podane ciasteczka podczas wizyty gości będą prezentować się doskonale!