Kolorowo w kuchni

Kolorowo w kuchni

30-01-2020

Minimalizm od kilku lat mocnym krokiem wchodzi do naszych mieszkań. Nic w tym złego, bo w czystych przestrzeniach i jasnych barwach dobrze się żyje. Warto jednak czasem wprowadzić nieco koloru do naszych mieszkań, szczególnie jeśli mamy stonowane ściany, podłogi i meble. Kolorowe dodatki ożywią przestrzenie i będą cieszyły oko.

Tęczowe gotowanie

Klasyczny czajnik ze stali nierdzewnej, który jest dostępny w naszej kolekcji możecie znaleźć w apetycznym fioletowym kolorze. Będzie piękne wyglądał w pastelowej lub białej kuchni. Do tego idealnie będą pasowały nasze patelnie z powłoką nieprzywierającą. Tym razem są w naprawdę apetycznych kolorach – limonkowym, brzoskwiniowym i turkusowym. Obcując z takimi barwami odrazu milej się gotuje.  

Na stole

A gdyby tak wprowadzić odrobinę szaleństwa na stół jadalniany? Zapewne większość z Was ma w domu zastawę w neutralnych kolorach, raczej bez wzorów. Proste talerze i miski będą prezentowały się świetnie na kolorowych podkładkach. Jak zawsze jest kilka opcji do wyboru. Nas urzekły te egzotyczne, z motywem palm! Inna rzecz, która może zagościć na stole, choć wcale nie jest to oczywiste – to kolorowe ścierki retro. Oczywiście pod warunkiem, że są świeże i czyste! Można użyć ich jako aranżacji na przykład przy koszyku z pieczywem.