Komfortowa łazienka

Komfortowa łazienka

21-02-2020

Czasami może nie myślimy bardzo poważnie o tym pomieszczeniu, i pewnie każdemu z nas zdarzyło się je zaniedbać. Ale skoro jest to przestrzeń, w której dbamy o siebie – warto też o niej pomyśleć! O wiele milej bierze się kąpiel czy wykonuje makijaż w łazience, w której dodatki cieszą nasze oko, a ręczniki są zawsze świeże i w naszych ulubionych kolorach. 

Urocza ceramika

Jeśli akurat preferujemy mydło w płynie, przelewanie go do stylowego dozownika jest dobrym pomysłem. Taka wersja wygląda o wiele bardziej estetycznie! Swoją drogą, takie dozowniki mogą stanowić po prostu dekorację w naszej łazience. Możemy mieć kilka i zmieniać je w zależności od sezonu. Tym razem proponujemy ceramiczne dozowniki w motywach morskich – przypominają one muszle. Choć jak zwykle do wyboru jest kilka wzorów i elementów. W zestawie znajdą się też oczywiście kubeczki na szczotki do zębów czy waciki oraz podstawka na klasyczne mydło w kostce.

Purpurowe ręczniki

Staramy się oferować ręczniki w różnych barwach – tak, aby zawsze można było znaleźć coś dla siebie. Ponieważ łazienki często urządzamy w dosyć neutralnych barwach, warto czasem przełamać ich wystrój kolorowym akcentem. Oczywiście ręcznik jest przedmiotem użytkowym, ale jeśli dysponujemy sporą ilością ładnych i kolorowych ręczników, możemy je wyeksponować. Dobrym pomysłem może być poskładanie ich i umieszczenie w wiklinowym koszu albo powieszenie na bambusowej drabince. 

Wygodnie w wannie

Niezależnie od tego, czy jesteśmy posiadaczami wanny, czy nie – prawdopodobnie większość z nas jest fanami takich kąpieli. Żeby umilić ten czas, warto dodawać do wody olejki eteryczne czy sole i zapalić świece wokół. Aby ten rytuał polegiwania w ciepłej wodzie był jeszcze bardziej komfortowy, można skorzystać z maty antypoślizgowej lub poduszki kąpielowej.