Kubek na każdą okazję

Kubek na każdą okazję

04-10-2021

Z pewnością u niejednego miłośnika kawy lub/ i herbaty (nie)jedna szafka wypełniona jest filiżankami i kubkami na każdą okazję. W jednym kubku najlepiej smakuje poranna kawa, w kolejnym południowa, a jeszcze inny przeznaczony jest na popołudniową herbatkę – coś o tym wiemy 😊 Należy pamiętać, iż kubki oprócz swojego podstawowego przeznaczenia, są również doskonałą ozdobą każdej przestrzeni.

Królewskie śniadanie

Porcelanowe kubki z zabawnymi nadrukami zauroczą każdego! Są nie tylko niezwykle trwałe i odporne na zarysowania. Spójrzcie, jak się prezentują. Do kubka dobierz miseczkę, którą możesz wykorzystać np. na poranną owsiankę czy ulubione musli z jogurtem i iście królewskie śniadanie gotowe!  

Niezbędnik (nie tylko) na chłodniejsze poranki

Mroźniejsze poranki coraz bardziej zaskakują. Jakże miło w drodze do pracy, do szkoły czy na porannym spacerze z psem, napić się gorącej kawy czy herbaty (a może gorącej w wody z cytryną i imbirem). Prawda? Mamy rozwiązanie – jak zwykle praktyczne i stylowe. Kubki termiczne ze stali nierdzewnej. Utrzymają ciepło Twojego porannego ulubionego napoju, natomiast wygodna w użyciu pokrywka ułatwi zabieranie go ze sobą. A piękny, kwiatowy print będzie przypominał o… nadchodzącym lecie? 🙂