Kuchenne hity

Kuchenne hity

29-06-2021

Co powinno znaleźć się w funkcjonalnej kuchni? Odpowiedź jest jedna – wszystko, co usprawni proces gotowania, ba, uczyni go stylowym! Od różnego rodzaju akcesoriów kuchennych, poprzez garnki aż do efektownych naczyń, na których podamy przyrządzone przez siebie posiłki.  

Kuchnia pełna blasku

Akcesoria i narzędzia ze stali nierdzewnej to produkty must have każdej kuchni. Bez nich trudno wyobrazić sobie sprawne przygotowywanie posiłków. Wśród nich znajdziemy różnego rodzaju tarki do sera, noże do ciasta czy ulubionej domowej pizzy, obieraczki, czy narzędzie do makaronu. Narzędzia wykonane ze stali nierdzewnej są łatwe w czyszczeniu i wyjątkowo trwałe. Ich ogromną zaletą jest również elegancki wygląd, a także możliwość dopasowania do różnych aranżacji. Uniwersalna barwa oraz ciekawy design nada każdej kuchni blasku. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość zakupu tych narzędzi na sztuki, bez konieczności kupowania całego zestawu – wybierasz te, z których faktycznie będziesz korzystać.  

Pyszne serwowanie

Nie tylko smak i aromat, ale również smaczne podanie posiłku jest niezwykle istotne. Zgadzacie się? Naszym zdaniem nawet najprostsze potrawy smakują wyborniej, kiedy zostaną zaserwowane w odpowiedniej oprawie. Do takich zadań specjalnych wykorzystujemy tace i deski wykonane … oczywiście z bambusa! Różne rodzaje sera podane towarzystwie orzechów czy np. winogrona z pewnością zachwycą gości. Okrągłą tacę z przegródkami wykorzystaj do podania przekąsek, owoców czy pokrojonych warzyw w słupki.