Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje

09-01-2020

Pora wprowadzić trochę porządków o organizacji w kuchennych zakamarkach. Do tego kilka eleganckich elementów, które przyciągają oko – i mamy gotową metamorfozę kuchni. Takie zmiany mogą wprowadzić trochę świeżości i radości w zimowych miesiącach.   

Estetyczna organizacja

Szklane pojemniki na przyprawy to świetny sposób na przechowywanie i korzystanie z przypraw. Pojemniki zabezpieczają przed czynnikami zewnętrznymi i wyglądają estetycznie. Oprócz tego mam aspekt praktyczny, bo zawsze widzimy ile jeszcze zostało nam danej przyprawy. Ustawienie ich obok siebie w jednym miejscu będzie wyglądało bardzo dobrze i apetycznie.  

Stylowe gotowanie

Jeśli spędzamy dużo czasu gotując, sprawmy żeby ten czas był miły. Otaczajmy się przedmiotami, które cieszą oko. Kolorowe, z ładnymi detalami czy wykończeniami. Nawet patelnie mogą takie być! Albo kolorowe – takie jak nasze, w pastelowych odcieniach tęczy. Albo, jeśli wolicie bardziej stonowane kolory i uwagę przywiązujecie do detali – powinna spodobać Wam się nasza elegancka patelnia z drewnianym uchwytem. 

Azjatycki akcent

Macie w domu sushi mastera albo często zamawiacie rolki do domu? Warto w takim razie zadbać o to, jak podajemy to azjatyckie danie! Piękny zestaw talerzyków i miseczek sprawi, że poczujemy się jak w japońskim domu. Miseczki są w doskonałym rozmiarze, w sam raz na zupę miso. Te wzory są tak ładne, że warto je wyeksponować. Tego typu naczynia można trzymać na przykład w przeszklonym kredensie lub witrynie.