Kuchenny must have

Kuchenny must have

26-07-2021

Akcesoria kuchenne powinny łączyć w sobie funkcjonalność jak również oryginalny design. Aby ułatwić a tym samym uprzyjemnić sobie czas spędzony w kuchni (nawet ten najkrótszy 😊) warto otoczyć się dodatkami i akcesoriami, które nie tylko ucieszą oko, ale przede wszystkim będą … praktyczne.

Coś do warzyw

Dla wszystkich miłośników warzyw w codziennej diecie przygotowaliśmy kilka niezwykłych gadżetów. Sprawne posiekanie czosnku, cebuli (bez łez) a może dokładne posiekanie ziół? Z tym (niełatwym) zadaniem doskonale poradzi sobie siekacz do cebuli. Spiralna tarka do warzyw to z pewnością produkt must have każdego entuzjasty makaronu (mhmmm… spaghetti z marchwi czy cukinii). A jeśli marzy Wam się domowy kompot wiśniowy, konfitury … albo tort z czereśniami ukrytymi w bitej śmietanie, idealnym rozwiązaniem będzie drylownica, dzięki której usunięcie pestek zajmie dosłowni chwilę.

Szczelne przechowywanie

Jak dobrze wiemy – misek i miseczek w kuchennej przestrzeni nigdy za wiele! Bez nich trudno wyobrazić sobie sprawne przygotowywanie i przechowywanie posiłków. Aby zapobiec ewentualnemu rozlaniu czy rozsypaniu się zawartości, wybierz te z pokrywką, która gwarantuje szczelne zamknięcie.