Kuchenny (nie tylko świąteczny) must have

Kuchenny (nie tylko świąteczny) must have

06-12-2021

Coraz bliżej Święta …. Tak, przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, w szczególności te kulinarne, odbywają się z pewnego rodzaju rozmachem. Nic dziwnego! Jest to szczególny czas spotkań z bliskimi, których nie tylko chcemy ugościć jak najlepiej, ale i najsmaczniej. Kupujemy zatem niezbędne składniki do wymyślnych ciast, zakładamy fartuch i oddajemy się przyjemności gotowania i pieczenia…  Zanim do tego jednak dojdziemy, zalecamy sprawdzenie ilości i rodzajów niezbędnych form, foremek czy akcesoriów… Tak na wszelki wypadek, aby nie zabrakło (coś o tym wiemy)… Poniżej przedstawiamy zatem kilka kuchennych (nie tylko świątecznych) „must have”. Zaczynamy!  

Ależ się Wam upiecze

Praktyczne i uniwersalne formy do pieczenia z powłoką ceramiczną to coś dla osób ceniących eksperymentowanie w kuchni!  Doskonałe do przyrządzenia w nich świątecznych potraw mięsnych, zapiekanych warzyw, jak również wielbiciele słodkich słodkości z pewnością znajdą coś dla siebie! Istotnym jest, iż powłoka ceramiczna umożliwia szybkie i równomierne rozchodzenie się ciepła oraz zapobiega przywieraniu ciasta. Poza tym są również niezwykle wytrzymałe, zatem odpowiednie użytkowanie zapewnią trwałość i gwarancję użytkowania przez wiele lat. Czy słyszysz już te zachwyty i pochwały przygotowanych przez siebie potraw?

Pyszne serwowanie

Nie tylko smak i aromat, ale również smaczne podanie to zwykle istotna kwestia! Zgadzacie się? Uważamy, że nawet najprostsze potrawy smakują wyborniej, kiedy zostaną zaserwowane w odpowiedniej oprawie. Do takich zadań specjalnych wykorzystujemy tace i deski wykonane … oczywiście z bambusa! Różne rodzaje sera podane towarzystwie orzechów czy np. winogrona z pewnością zachwycą gości.