Kuchenny świat Smukee

Kuchenny świat Smukee

05-04-2022

Co powinno znaleźć się w funkcjonalnej kuchni? Odpowiedź jest jedna – wszystko, co usprawni proces gotowania, ba, uczyni go stylowym! Od różnego rodzaju akcesoriów kuchennych, poprzez garnki aż do efektownych naczyń, na których podamy przyrządzone przez siebie posiłki.  

Pyszne przyrządzanie

Uwielbiany (nie tylko) przez nas bambus w kuchni! Dodatki z niego wykonane cieszą się niesłabnącą popularnością! Nie tylko ze względu na walory estetyczne – dodatki wykonane z bambusa idealnie wpiszą się w każdą przestrzeń nadając charakteru wnętrzu. Warto zwrócić uwagę, iż bambus jest trzykrotnie mocniejszy od drewna, co wpływa na trwałość produktów z niego wykonanych. Chcąc zatem doposażyć swoją kuchenną przestrzeń, zacznij od niezbędnych elementów takich jak: tarki (z bambusową rączką),  tłuczki, wałki do Twoich ulubionych ciast, czy deski (których jednym słowem nigdy za wiele).

Kubek na każdą okazję

Z pewnością u niejednego miłośnika kawy lub/ i herbaty (nie)jedna szafka wypełniona jest filiżankami i kubkami na każdą okazję. W jednym kubku najlepiej smakuje poranna kawa, w kolejnym południowa, a jeszcze inny przeznaczony jest na popołudniową herbatkę – coś o tym wiemy 😊 Należy pamiętać, iż kubki oprócz swojego podstawowego przeznaczenia, są również doskonałą ozdobą każdej przestrzeni. A co powiecie na … kubki emaliowane?