Kuchnia w pełni wyposażona

Kuchnia w pełni wyposażona

19-12-2019

W gorącym grudniowym okresie, wiele z nas spędza w kuchni nieco więcej czasu niż zazwyczaj. Chcemy przedstawić kilka rzeczy, które mogą usprawnić albo polepszyć jakość tego zimowego gotowania… 

Do zimowych wypieków

Nasze tace i stolnice sprawdzą się doskonale przy robieniu słodkich wypieków. Stolnica jest specjalnie wyprofilowana względem blatu – jest to bardzo wygodne gdy intensywnie coś wałkujemy. Na przykład ciasto na pierniczki… Albo oczywiście pierogi! Do wyboru są też tace, jeśli wolicie klasyczne rozwiązania. Wszystkie deski są wykonane z naturalnego drewna bambusowego.

Bambusowe dodatki

Wasze ulubione, zawsze cieszące się dużym powodzeniem – dodatki bambusowe. Przygotowaliśmy je też w zimowej odsłonie abyście mogli cieszyć się nimi na świątecznym stole. Do wyboru są między innymi szklana miska ze sztućcami bambusowymi, deska z bambusa z ceramicznymi miseczkami, bambusowy moździerz, deska do serwowania serów ze specjalnymi sztućcami czy dziadek do orzechów z bambusową miską na łupiny. 

Pierniki, makowce, serniki…

Te wszystkie ciasta potrzebują dobrych form do pieczenia! Nasze formy posiadają wysokiej jakości powłokę ceramiczną, która umożliwia szybsze i bardziej równomierne pieczenie. Dzięki temu łatwiej też wyjąć ciasta i utrzymać czystość. Mają też minimalistyczny i elegancki wygląd. Trzeba przyznać, że w srebrnej i złotej odsłonie prezentują się bardzo świątecznie!