Łazienka gotowa na relaks

Łazienka gotowa na relaks

25-06-2020

Elegancka organizacja

Wiemy, że wiele z Was lubi trzymać w łazience swoją biżuterię, kosmetyki i różne dodatki. Dlatego mamy do zaproponowania te stylowe organizery. Są wykonane z drewna bambusowego, które my sami uwielbiamy i wiemy, że Wam również zawsze przypada do gustu. Do wyboru jest aż 6 modeli – różnych kształtów i wariantów. Nadadzą się idealnie do przechowywania lakierów do paznokci, wszelkich elementów makijażu a także dodatków – na przykład pędzli. Razem z biżuterią, pudełka będą wyglądały niezwykle stylowo i ponadczasowo. 

Bambusowy mebel

Kolejny element, który może przyczynić się do świetnej organizacji w naszej łazience to bambusowy regał. Jest wykonany tak, aby był odporny na wilgoć a jego konstrukcja jest niezwykle prosta do złożenia. Ten mebel nada się idealnie do przechowywania ręczników, kosmetyków i dodatków ale z powodzeniem można użyć go też do dekoracji i między tymi przedmiotami użytkowymi umieścić na przykład świeczki i ulubione dodatki. Tak samo jak Wy, stawiamy na minimalizm – dlatego regał jest ponadczasowy. 

Wygodna wanna

Kto nie lubi położyć się w wannie i odpocząć? Kąpiel z solami i olejkami może być niezwykle odprężająca, jeśli tylko dobrze ułożymy się w kąpieli. Dlatego też wprowadziliśmy do oferty poduszkę kąpielową i matę do wanny. Zapobiegają poślizgnięciu się a także zapewniają stabilizację poprzez przyssawki. Łazienkowy niezbędnik dla tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę!