Letnie niezbędniki

Letnie niezbędniki

03-07-2020

Bambusowe dodatki

Bambus stale wraca w naszym asortymencie – wiemy, że jest ponadczasowy i uwielbiacie go tak jak my! Tym razem mamy do zaproponowania niezwykle praktyczny chlebak, dzięki któremu nasze pieczywo będzie dłużej smaczne, lub deski bambusowe. One zawsze się przydają i są absolutnie uniwersalne! Większe deski sprawdzą się również jako stolnica. Kolejny bambusowy dodatek to zestaw: deska lub taca. Te nadają się idealnie do podawania przekąsek… W sam raz na letniego grilla! Zestaw z pokrywką sprawdzi się świetnie w przypadku przekąskowego dania – deski serów. Do wyboru mamy też tacę na pieczywo, tacę okrągłą, prostokątną a także deskę do krojenia. Ładne i praktyczne!

Letnie napoje

Ciepłą porą warto wykorzystywać bogactwo owoców w kuchni – na przykład do tworzenia domowych soków. Z tą myślą wprowadziliśmy do naszej oferty sokownik, dzięki któremu można zrobić pyszny domowy kompot. Można go wykorzystać zarówno do gotowania na parze, lub jako zwykły garnek z przykrywką. W zestawie jest wężyk z metalową końcówką, zacisk oraz naczynia – na owoce, sok oraz wodę. Jego pojemność to aż 6 litrów – pomieści więc kompot dla całej rodziny! 

Stylowe orzeźwienie

Skoro już zrobiliśmy ten pyszny, letni kompot – warto go wypić w celebracyjnych, uroczych naczyniach! W czasie ciepłych miesięcy warto cieszyć oko kolorami. W tym zestawie mamy prawdziwą feerię mocnych barw! Ponieważ naczynia są plastikowe i lekkie, idealnie sprawdzą się na pikniku. Do wyboru mamy pucharki do lodów, duże i małe kieliszki, szklanki a także dzbanek. Kolorowe naczynia wyglądają pięknie przy owocach i letnich zielonych sałatkach. Naszym zdaniem to lipcowy niezbędnik dla tych, którzy kochają celebrację lata.