Lipcowa kuchnia Smukee

Lipcowa kuchnia Smukee

24-07-2020

Wakacyjne fantazje

Kto nie lubi latem zjeść lodów i napić się czegoś orzeźwiającego? Na te letnie zachcianki przygotowaliśmy wspaniały zestaw – foremki, butelka z wyciskaczem lub łyżka do lodów. Do wyboru są formy do lodów – idealne do zabawy i eksperymentów w kuchni z dziećmi, lub formy do kostek lodu – zachęcamy do zrobienia smakowych kostek np. z soku z cytryny. Butelka z wyciskaczem do cytrusów do bardzo wygodna sprawa – dzięki niej można zrobić domową lemoniadę naprawdę błyskawicznie! 

Kolorowe niezbędniki

Staramy się aby nasze dodatki często były wielokolorowe. Wiemy, że obecnie w trendach królują minimalistyczne kuchnie – ale naszym zdaniem w pomieszczeniach o stonowanych kolorach tym bardziej warto czasem przemycić coś wesołego. Takie właśnie są nasze narzędzia kuchenne inspirowane letnimi owocami i lodowymi przysmakami. Dodatki posiadają drewniane rączki, dzięki czemu są stylowe i trwałe. Do wyboru mamy szczypce, pędzelek, trzepaczkę, szpatułki oraz podkładkę pod gorące naczynia. 

Zielone gotowanie

Nasza patelnia z wysokim brzegiem oraz patelnia grillowa nadają się idealnie do gotowania letnich przysmaków. Na powierzchni grillowej możemy przysmażyć szparagi, które podamy z sokiem z cytryny i świeżo mielonym pieprzem. Z kolei na tej z wysokim brzegiem wygodnie można przyrządzić warzywa w sosie. Można też wykorzystać pierwsze pojawiające się już grzyby i zrobić na przykład kremowy sos z kurek. Z makaronem będzie smakował pysznie!