Majowe kwiaty

Majowe kwiaty

08-05-2020

Gdy natura kwitnie, człowiek chce w niej przebywać jak najdłużej. Dobrym sposobem na to, żeby przenieść tą zieloną wiosenną atmosferę do domu jest otaczanie się dodatkami, które do kwiatów i zieleni mocno nawiązują.  

Porcelana

Ta piękna porcelana to coś, co zawsze będzie cieszyło oko. Podejrzewamy, że może być też doskonałym prezentem na Dzień Matki. Do wyboru są zestawy: duży talerz i łopatka do ciasta, cukiernica i mlecznik, a także zestaw 4 kubków, zestaw 4 talerzy deserowych, zestaw 6 kieliszków do jajek oraz zestaw 4 misek. Klasyczny kwiatowy wzór spodoba się wielu kobietom. 

Czajnik

Taki czajnik wielu może kojarzyć z dzieciństwem. Warto odgrzewać i ocieplać takie wspomnienia. Wierzymy, że tak w przypadku ceramiki, delikatny kwiatowy wzór przypadnie do kobiecego gustu. Sądzimy też, że będzie pasował zarówno do jasnej, ale rustykalnej kuchni, jak i do takiej w stylu francuskim czy nawet minimalistycznej, w stylu nowoczesnym. 

Dywan  

Nie da się ukryć, że ten dywan naprawdę przyciąga oko! Dostępne wzory są bardzo nietuzinkowe i eleganckie. Jego wymiary to 75 x 140 cm, co czyni go idealnym dywanikiem w kuchni czy na przykład sypialnianym – można położyć go tuż przy łóżku. Sądzimy, że te kwieciste i egzotyczne wzory mogą pasować do wielu odcieni podłogi i na pewno wzbogacą każde wnętrze. W końcu dywan to często brakujący element w wystroju wnętrza!