Metamorfoza łazienki

Metamorfoza łazienki

17-01-2022

Łazienka to przestrzeń zajmująca niezwykle ważne miejsce w naszych domach i mieszkaniach. Spędzamy w niej znaczną część dnia dbając o higienę, wygląd, wykonując makijaż czy też szukając wieczornego ukojenia przed snem. Dlatego niezwykle istotne jest urządzenie łazienki w taki sposób aby łączyła w sobie funkcjonalność, wygodę użytkowania nie zapominając o walorach estetycznych. To wyzwanie wymagające zastosowania kilku sprytnych rozwiązań!

Postaw na dodatki

Akcesoria do łazienki jak dozownik na mydło, uchwyt na papier toaletowy to niezbędne detale, które wpływają na funkcjonalność, ale również estetykę wnętrza. Odpowiednio dobrane np. w tym samym stylu, kolorze, nadadzą charakter przestrzeni. Oprócz  głównych mebli dobrym pomysłem jest zastosowanie wieszaków np. na przyssawkach bez konieczności wiercenia i mocowania ich na stałe a z możliwością łatwego i samodzielnego montażu.  Umożliwią wygodne rozmieszczenie najpotrzebniejszych akcesoriów tak, aby mieć je zawsze pod ręką! Nowoczesne wzornictwo doskonale komponuje się z wystrojem każdej łazienki i z pewnością urozmaicą aranżację przestrzeni w łazience.

Domowe SPA

Któż z nas  nie lubi położyć się w wannie po ciężkim dniu w pracy, odpocząć i zrelaksować się? Kąpiel z solami, olejkami przy świecy zapachowej to jeden z lepszych pomysłów na odprężenie – coś o tym wiemy. Jednym z ważniejszych elementów jest poduszka kąpielowa. Ułóż się wygodnie i  umieść poduszkę w dogodnej dla Ciebie pozycji. Poduszka dopasuje się do kształtu Twojej głowy i szyi (świeca bądź punktowe światło nada klimatu). Doskonałym pomysłem będzie również mata antypoślizgowa, która zapobiegnie poślizgnięciu się. Jeśli cenisz sobie komfort, wygodę i funkcjonalność jednocześnie, zasłona prysznicowa będzie idealnym rozwiązaniem. Zatrzyma wodę i ochroni podłogę przed zachlapaniem wodą. Jest to również prosty sposób na stworzenie własnej przestrzeni kąpielowej – zapewni prywatność oraz nada wyraz pomieszczeniu. Te na kółkach są niezwykle proste do założenia na karniszu rurkowym.