Mieszkanie przygotowane na jesień

Mieszkanie przygotowane na jesień

27-09-2021

Jesień to okres kiedy odczuwamy spadek nastroju i formy. Nic dziwnego, sprzyja temu aura. Pamiętajmy jednak, ze jesień to nie tylko deszcz za oknem, plucha, krótsze dni czy mroźne poranki. Jesień to przede wszystkim piękna paleta barw i długie wieczory spędzone pod ciepłym kocem z kubkiem aromatycznej herbaty z imbirem w domowym zaciszu. Stwórz zatem swoją przytulną i ciepłą przystań, w której będziesz mógł się zrelaksować i odpocząć.

Otul się!

W okresie jesieni należy postawić na grube i  przyjemne w dotyku materiały. Miękkie, puchate poduszki oraz ciepłe koce to absolutny must have każdej przytulnej przestrzeni. Dopełnią aranżacji, ale przede wszystkim otulą podczas oglądania ulubionego serialu, czytania książki czy buszowania w Internecie. Idealnymi kolorami będą różnorodne odcienie szarości, brązów, czerwieni i złota! Możesz je połączyć ze sobą bądź wybrać jeden dominujący kolor. Koc ze sztucznego futerka możesz również użyć jako kapy, pledu na łóżko czy kanapę tworząc w ten sposób idealną strefę relaksu. Ogrzeje i będzie pięknie się prezentować .

Coś dla miłośników skandynawskich wnętrz

Fenomenalny w swej praktyczności pomysł – futrzane dekoracyjne pufy dmuchane. Doskonale sprawdzą się jako dodatkowe wygodne siedzisko podczas odwiedzin. Wystarczy je nadmuchać, usiąść i po prostu zrelaksować się.  Dzięki zastosowaniu przyjemnego, cieplusiego obicia, mogą stanowić nietuzinkową ozdobę przestrzeni. Zdejmowany pokrowiec pozwala na szybkie i proste czyszczenie, tak więc bez obaw możesz zastosować je np. w pokoju dziecięcym ( i stworzyć z niego tor przeszkód zachęcając tym samym swoich milusińskich do aktywnego spędzenia czasu). Ze względu na ich niewielką wagę i gabaryty, bez problemu można je przenieść w potrzebne miejsce.