Mieszkanie przygotowane na … listopad

Mieszkanie przygotowane na … listopad

28-10-2022

Jesień to okres kiedy odczuwamy spadek nastroju i formy. Nic dziwnego, sprzyja temu aura. Pamiętajmy jednak, ze jesień to nie tylko deszcz za oknem, plucha, krótsze dni czy mroźne poranki. Jesień to przede wszystkim długie wieczory spędzone pod ciepłym kocem z kubkiem aromatycznej herbaty z imbirem w domowym zaciszu. Stwórz zatem swoją przytulną i ciepłą przystań, w której będziesz mógł się zrelaksować i odpocząć.

(Już prawie) zimowe otulenie

Jak sprawić, aby łóżko w sypialni prezentowało się jeszcze bardziej przytulnie? Odpowiedź jest jedna – narzuta Smukee :). Z jej pomocą nie tylko stworzysz elegancką i komfortową strefę odpoczynku, ale również ochronisz kołdrę czy poduszki przed ewentualnymi zabrudzeniami. Przyjemny w dotyku materiał dodatkowo otuli podczas domowego seansu filmowego. Przy wyborze odpowiedniej narzuty, należy zwrócić uwagę na jej rozmiar i kolor – te w w stonowanych i neutralnych odcieniach wpasują się w każde wnętrze.

Na lepszy początek dnia

Proponujemy chrupiąca granolę homemade z dodatkiem ulubionych owoców! Przypominamy tutaj o odpowiedniej oprawie – jak wiadomo, (nie tylko) śniadania przygotowane z dbałością o każdy – również wizualny szczegół – smakują lepiej :). Zastawa porcelanowa z pięknym motywem z pewnością umili chłodne poranki i optymistycznie nastroi na cały dzień 🙂 Dodatkowym atutem jest możliwość użycia naczyń w mikrofalówce oraz mycia ich w zmywarce – wygodnie, praktycznie i stylowo.