Minimalistyczna elegancja

Minimalistyczna elegancja

11-06-2020

Toaletka na medal

Nieduży, stylowy mebel do sypialni, który pomieści kosmetyki oraz biżuterię – czy to nie marzenie każdej kobiety? Nasza toaletka jest wyjątkowo minimalistyczna, co naszym zdaniem czyni ją uniwersalnym meblem do wielu mieszkań. Taki dodatek będzie sprawdzał się przez wiele lat. Jej funkcjonalność dopełnia szufladka oraz schowek z lustrem. Dobierając do niej ładne krzesło lub taboret stworzymy idealne stanowisko do makijażu.

Stylowy stolik

Nasz stolik kawowy Scandi sprawdzi się w wielu rolach. Widzimy go jako stolik kawowy w salonie, stolik nocny w sypialni lub miejsce na drobiazgi z przedpokoju lub korytarzu. Do wyboru jest czarny lub biały. Kształt jest absolutnie ponadczasowy, bo tak jak nasza toaletka, jest prosty i minimalistyczny. Kolejną zaletą jest szybki montaż – wystarczy tylko wkręcić nogi! Jesteśmy pewni, że będzie doskonałą bazą do tworzenia stylowych kącików w mieszkaniu. Można na nim postawić ulubione dodatki – nieduży wazon z kwiatami, świeczki czy ramkę ze zdjęciem. 

Dekoracyjne dodatki

Jak odświeżyć wygląd swojej sypialni lub salonu w prosty sposób? Czasem wystarczy zadbać o ładne materiały – zasłony, koce czy poduszki. Poduszki to oczywiście nie tylko element dekoracyjny, ale też praktyczny. Szczególnie zachęcamy do komponowania zestawów kocy i poduszek w naszych salonach – pomieszczenie jest wtedy o wiele bardziej przytulne! Nasze poduszki wykonane są z przyjemnego „pluszowego” materiału. Kolejny pomysł na przyjemny dodatek do wnętrza to dywan. Nie musi on być duży – można wybrać na przykład dwa lub trzy mniejsze, o różnych kolorach lub wzorach i stworzyć z nich spójną kompozycję. My jak zawsze zapewniamy wybór kilku modnych i minimalistycznych wzorów.