Moc oświetlenia

Moc oświetlenia

17-10-2022

Jednym z ważniejszych elementów wystroju wnętrz jest oświetlenie. Odpowiednio dobrane lampy potrafią zdziałać cuda, np. optycznie powiększyć przestrzeń czy pomóc stworzyć przytulną atmosferę. Ważną rolę spełnia oświetlenie dekoracyjne, które nie daje nam dużej ilości światła, ale subtelnie rozświetla przestrzeń tworząc efekt ciepłego wnętrza. Dobierając oświetlenie pamiętajmy o równowadze (przesyt nie jest wskazany) oraz o zachowaniu spójności wnętrza. Najlepiej wybrać tę o minimalistycznym designnie, który doskonale pasuje do każdego stylu wnętrza.

Praktycznie i z pomysłem

Nie lada gratka dla miłośników gadżetów. Jak już dobrze wiecie, praktyczne rozwiązania to nasza specjalność. Jedną z naszych propozycji jest lampka z odczepianą podstawą, która służy jednocześnie jako wygodny uchwyt na telefon. To jeszcze nie wszystko – odłącz klosz i powieś go za pomocą uchwytu – np. przy łóżku w sypialni. Wygodnie i prosto, prawda?

Design i funkcjonalność – duet idealny

Światło imitujące zachód słońca, wprowadzi cudownie przyjemny klimat do Twojej przestrzeni. To nie tylko wyjątkowe i nowoczesne oświetlenie pomieszczenia, ale również …idealne tło do robienia zdjęć (nie tylko na Instagram:)). Szeroka podstawa zapewnia stabilność, a teleskopowy drążek możliwość regulacji wysokości do 35,6 cm.