Modna łazienka

Modna łazienka

07-05-2021

Urządzając łazienkę powinniśmy zwracać uwagę nie tylko jej funkcjonalność, ale również estetykę. To tutaj spędzamy znaczną część dnia, dbając o higienę czy szukając ukojenia przed snem. Jeśli lubimy wprowadzać zmiany do naszych czterech kątów, łazienka to również doskonała przestrzeń – ot nowy ręcznik w obłędnym kolorze czy nowe dodatki w postaci kosza na ręcznik  czy świeczek zapachowych. Podpowiemy Wam jak w kilku prostych krokach stworzyć ciekawy klimat w łazience. Do dzieła!

Postaw na tekstylia

Jak wiadomo, ręczniki to jedno z podstawowych elementów wyposażenia łazienki! Przy ich wyborze powinniśmy wziąć pod uwagę gramaturę, materiał z jakiego są wykonane, kolor czy rozmiar (duży kąpielowy, średni do włosów i mały do rąk to zestaw idealny). Możesz postawiać na ten sam kolor, bądź wprowadzić troszkę finezji bawiąc się kolorem – zachowując tę samą tonację kolorystyczną. Powieszone czy złożone na półce będą prezentować się obłędnie.

Diabeł tkwi w szczególe

Dozowniki na mydło, kubeczki na szczoteczki to również niezwykle istotne elementy wyposażenia łazienki. Nie muszą być monotonne- wręcz przeciwnie. Takimi drobiazgami budujmy właśnie klimat pomieszczenia. Jeśli obawiamy się „szaleństwa” kolorów, wybierz te w odcieniach szarości lub klasyczne czarne. Te ostatnie połączone z dodatkami w odcieniach złotach będą prezentować się olśniewająco i nadadzą elegancji Twojej łazienkowej przestrzeni. Rozbudź swoją kreatywność – mydelniczka może stać się również doskonałym pomysłem na pojemnik do przechowywania Twojej biżuterii, którą chcesz mieć zawsze pod ręką, natomiast do dozownika na mydło możesz wlać swój ulubiony balsam do ciała.