Naturalna kuchnia

Naturalna kuchnia

01-05-2020

Jeśli nie możemy zdecydować się na materiały i styl w naszej kuchni – zawsze najlepiej postawić na te naturalne. Pasują do praktycznie każdego wnętrza. A ich największą zaletą jest to, że są ponadczasowe. Najprawdopodobniej będziemy mieli je przez lata i cały czas będą cieszyły oko. 

Skrzynki 

Te skrzynki na pozór mogą kojarzyć nam się z ogródkiem. I słusznie, bo najlepiej sprawdzą się jako pojemniki na coś zielonego! Zachęcamy jednak do tego, żeby wykorzystać ich potencjał wewnątrz naszego mieszkania. W kuchni będą prezentowały się przepięknie, gdy wypełnimy je ziołami w doniczkach. Domowa mięta i bazylia to idealnie dodatki do wiosennej lemoniady.

Ponadczasowy bambus  

Wiemy, że go uwielbiacie! My również mamy do niego słabość. Dlatego chcielibyśmy zaprezentować kolejne dodatki z tego ponadczasowego, naturalnego materiału. Tym razem mamy kosz, który swoim kształtem zachęca do tego by trzymać w nim owoce. Organizer na przyprawy to idealny dodatek dla wielbicieli porządku. Z kolei taca do serwowania to wymarzony sposób na podawanie sera, czy ciast! 

Ceramika na wynos

Jak pakować posiłki na wynos? Naszym zdaniem do jednych z lepszych rozwiązań należą naczynka ceramiczne. Ich wielką zaletą jest to, że łatwo je umyć, nie wchłaniają koloru ani zapachu i można je podgrzewać w mikrofali. Oprócz tego są po prostu śliczne! Zdejmując pokrywkę – możemy traktować je też jako nasze dodatkowe naczynia domowe. To całkiem wielofunkcyjne rozwiązanie!